Akcesoria do broni palnej

 
Jesteś tu:   > Oferta > Trening strzelecki > Zestawy do treningu bezstrzałowego > SureStrike 9mm Premium Kit - zestaw do treningu bezstrzałowego

SureStrike 9mm Premium Kit - zestaw do treningu bezstrzałowego

Dostępność
880,68 zł
Cena netto: 716,00 zł

Opis produktu

Nr katalogowy ::9MBSCK

System SureStrike firmy Laser Ammo służy do bezstrzałowego treningu strzeleckiego, przy użyciu broni palnej oraz elementów systemu SureStrike.

 
Opisywany produkt SureStrike 9mm Premium Kit jest kompletnym zestawem treningowym do broni krótkiej w kalibrze 9mm, z możliwością dokupienia do zestawu adapterów do innych kalibrów broni, zarówno krótkiej, jak i długiej.
 
Głównym elementem zestawu jest “nabój laserowy”, który wkładany jest do komory nabojowej. W momencie oddania strzału iglica uderzając w “nabój laserowy” aktywuje wiązkę czerwonego lasera, która wyraźnie oświetla punkt trafienia na tarczy, w który trafiłby pocisk wystrzelony z naszej broni. Miejsce, w które uderza iglica jest specjalnie zabezpieczone, aby iglica nie zużywała się i nie niszczyła podczas tego treningu.
 
Kolejnym elementem zestawu są:
- wkładka do lufy oraz pomarańczowa nakrętka na lufę – elementy zabezpieczenia i oznaczenia, że broń jest rozładowana i gotowa do bezstrzałowego treningu.
- tarcze – światło lasera jest widoczne na różnych przedmiotach i celach, na których moglibyśmy trenować, jednak tarcze dostarczone w zestawie pokryte są specjalną powłoką odbijającą, która odbija i wzmacnia uderzającą w nią wiązkę światła, sprawiając, że jest bardzo dobrze widoczna.
- baterie zasilające nabój laserowy.
 
Sposób instalacji zestawu SureStrike 9mm Premium Kit pokazany jest na poniższym filmie:

 

 
 
Instalacja i podstawowy trening pokazany jest w tej recenzji:

 
 
Zestaw 9mm ma wiele możliwości rozbudowy. Firma Laser Ammo zadbała o to, żeby był możliwie uniewersalny w zastosowaniu. Polecane akcesoria to:
- adaptery do innych kalibrów, m. inn. .38 special, .223, .45, a także strzelba: 12 i 20 guage
- elektroniczny cel/timer
- oprogramowanie symulacyjne
- specjalny, treningowy spust do pistoletów Glock, umożliwiający oddanie wielu strzałów treningowych z wykorzystaniem naboju laserowego, bez konieczności każdorazowego przeładowania pistoletu, celem napięcia iglicy. komentarz beńca: z tym spustem, to juz przesadzili. Cała zabawa polega na strzelaniu z własnej broni, której potem używa się na strzelnicy. Wymiana spustu na taki "klikacz" to raczej bzdura. Równie dobrze można by trenować z pistoletu ASG:)

Firma Laser Ammo została założona przez izraelskich i amerykańskich weteranów, którzy zając wagę treningu bezstrzałowego dla poprawy wyników strzeleckich, stworzyli wysokiej jakości, niezawodny system oparty na naboju laserowym. Umożliwia on zarówno zawodowcom, jak i strzelcom cywilnym możliwość podnoszenia swoich umiejętności strzeleckich poza strzelnicą.